Новинка

Душова кабіна Veronis KN-3-90 XL 90х90х195 матове скло мілкий піддон
15 400 ₴
- Немає в наявності
- Код: kv085
+380 (98) 370-62-87
Андрій
- +380 (63) 037-95-12Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Душова кабіна Veronis - це одна з найпопулярніших і найнадійніших кабін на ринку України. Veronis – це бездоганний стиль та оригінальність для вашої ванної кімнати. Товар виготовлений в Італії за допомогою якісних матеріалів та високотехнологічного обладнання. На всіх етапах виробництва товар проходить суворі перевірки, тому ви можете бути спокійними за якість цієї продукції. Ви будете приємно здивовані якістю матеріалів та дизайном душової кабіни. Veronis залишить задоволеним кожного покупця!
Гарантія від виробника 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Veronis |
| Країна виробник | Італія |
| Вид сантехнічного обладнання | Душова кабіна |
| Тип кабіни | Відкрита |
| Форма душової кабіни | Чверть кола |
| Огорожа | Двухстенное |
| Матеріал стінок | Скло |
| Виконання стінок | Прозорі |
| Товщина стінок | 5 мм |
| Конструкція дверей | Розсувні |
| Кількість стулок дверей | 2 |
| Колір профілю | Хром |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал передньої стінки | Скло |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 900 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Висота | 1950 мм |
| Висота піддону | 150 мм |
- Ціна: 15 400 ₴



