
Вхідні двері Форест браун МЕТ-МДФ з терморозривом вулиця Redfort серія Комфорт 3 контури
22 600 ₴
- В наявності
- Код: Red306
- +380 (63) 037-95-12Менеджер
Вхідні двері від українського виробника Redfort
Установка дверей відбувається після закінчення всіх будівельних робіт і висихання штукатурки
Доступно в розмірах: 860*2050 ; 960*2050
Гарантія від виробника 12 міс.
Характеристики:
Колір: Коричневий (RAL 8017 Т 147)/ дуб темний
Накладки: метал 1,5 мм / 16 мм МДФ
Товщина металу на полотні: 1,5 мм
Товщина полотна 105 мм (3 контура утеплення)
Наповнення полотна: мінвата
Товщина короба: 140 мм ( утеплений мінватою) З ТЕРМОРОЗРИВОМ
Фурнітура: 3 петлі; ручка на розетці ексцентрик, поріг з нержавіючої сталі, нічний засув, чорна фурнітура
Замок верхній: сейфовий KALE-257 (+600 грн SEQUREMME)
Замок нижній: циліндровий KALE - 252 (+600 грн SEQUREMME)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Redfort |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення двері | Для житлових приміщень |
| Застосування двері | Вуличні |
| Тип | Дверний блок |
| Матеріал дверного полотна | МДФ |
| Матеріал дверної коробки | Сталь |
| Тип конструкції короба | Профільна |
| Кількість полотен двері | Одностворчаті |
| Тип відкривання дверей | Механічний |
| Спосіб відкривання дверей | Розпашна |
| Напрямок відкривання дверей | Ліве/праве |
| Двері з ковкою | Ні |
| Обробка поверхні двері | Фарба |
| Колір | Коричневий |
| Наповнення дверей | Мінеральна плита |
| Кількість ущільнюючих контурів | 3 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Наявність ручки | Так |
| Наявність вічка | Так |
| Кількість замків | 2 шт. |
| Лиштви | Так |
| Ущільнювачі | Так |
| Дверні петлі | Так |
| Розміри | |
| Ширина дверей | 860 мм |
| Висота дверей | 2050 мм |
| Товщина дверей | 105 мм |
| Глибина коробки | 140 мм |
- Ціна: 22 600 ₴








