
Вхідні двері Стріт браун вулиця Redfort серія Комфорт 3 контури
18 900 ₴
- В наявності
- Код: Red280
- +380 (63) 037-95-12Менеджер
Вхідні двері від українського виробника Redfort
Установка дверей відбувається після закінчення всіх будівельних робіт і висихання штукатурки
Доступно в розмірах: 860*2050 ; 960*2050
Гарантія від виробника 12 міс.
Характеристики:
Колір: коричнева структура+алюмінієві молдинги/Темний горіх ПВХ – 80 (фрезерування без молдингів)
Накладки: метал 1,2 мм / 10 мм МДФ
Товщина металу на полотні: 1,2мм
Товщина полотна 96 мм (3 контура утеплення)
Наповнення полотна: мінвата
Товщина короба: 130 мм ( утеплений мінватою)
Фурнітура: 3 петлі; ручка на розетці ексцентрик, поріг з нержавіючої сталі, нічний засув
Замок верхній: сейфовий KALE-257 (+400 грн SEQUREMME)
Замок нижній: циліндровий KALE - 252 (+400 грн SEQUREMME)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Redfort |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення двері | Для житлових приміщень |
| Застосування двері | Вуличні |
| Тип | Дверний блок |
| Матеріал дверного полотна | МДФ |
| Матеріал дверної коробки | Сталь |
| Кількість полотен двері | Одностворчаті |
| Тип відкривання дверей | Механічний |
| Спосіб відкривання дверей | Розпашна |
| Напрямок відкривання дверей | Ліве/праве |
| Двері з ковкою | Ні |
| Обробка поверхні двері | Фарба |
| Колір | Сірий |
| Наповнення дверей | Мінеральна плита |
| Кількість ущільнюючих контурів | 3 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Наявність ручки | Так |
| Наявність вічка | Так |
| Кількість замків | 2 шт. |
| Лиштви | Так |
| Ущільнювачі | Так |
| Дверні петлі | Так |
| Розміри | |
| Ширина дверей | 860 мм |
| Висота дверей | 2050 мм |
| Товщина дверей | 96 мм |
| Глибина коробки | 130 мм |
- Ціна: 18 900 ₴








