Новинка

Душова кабіна Artex DM-88-09 Black 90x90x185 п'ятикутна, прозоре скло, без піддона
14 080 ₴
- Нет в наличии
- Код: art003
+380 (98) 370-62-87
Андрей
- +380 (63) 037-95-12Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Душові кабіни Artex- давно зайняли свою нішу на ринку України і завоювали любов клієнтів своєю якістю та приємною ціною. Якщо ви бажаєте отримати хорошу душову кабіну, що прикрасить вашу ванну кімнату і буде функціонувати довгі роки – ваш вибір Artex! Кожна душова перед відправкою клієнту проходить ретельну перевірку на відповідність всіх стандартів. Простота в установці ще одна перевага даних кабін.
| Основные | |
|---|---|
| Конструкция дверей | Распашные |
| Вид сантехнического оборудования | Душевая кабина |
| Производитель | Artex |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Форма душевой кабины | Многогранная |
| Материал стенок | Стекло |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Толщина стенок | 8 мм |
| Тип кабины | Открытая |
| Ограждение | Двухстенное |
| Количество створок двери | 1 |
| Исполнение стенок | Прозрачные |
| Материал передней стенки | Стекло |
| Цвет профиля | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 900 мм |
| Длина | 900 мм |
| Высота | 185 мм |
- Цена: 14 080 ₴





